Curry burger

Curry Burger – edycja specjalna

Orientalny weekend w restauracji 3 Burger. Od 20 do 22 października w naszej restauracji serwujemy limitowaną edycję Curry Burgera. To nasza propozycja specjalna dla miłośników orientu. Spróbuj wyśmienitej kompozycji smaków na którą składa się: – soczysta wołowina subtelnie doprawiona curry – chrupiąca bułka – grillowany bakłażan i cukinia – prażona cebulka – świeża roszponka. Orientalny

Czy burger jest zdrowy

To zależy od tego w jakiej restauracji go zamówisz. Może być typowym fast foodem z sieciówki – koszmarem dietetyków. Taki burger, to bomba kaloryczna zawierająca w sobie sporą ilość złej jakości utwardzonych tłuszczy, węglowodanów prostych oraz soli. A śladową zawartość witamin, minerałów i błonnika sprawia, że taki burger, prawdziwemu burgerowi robi wyłącznie fatalny PR.

wołowina w 3Burger

Wołowina w 3Burger

Wołowina to nieodłączny składnik dobrego burgera. Doskonale wiemy o tym w 3Burger! Nieprzypadkowo to również  jedno ze stale zyskujących coraz większą popularność mięs w Polsce. Dlaczego? To wynika z niewątpliwych walorów smakowych tego mięsa. Wołowina dobrej jakości jest delikatna i soczysta.

TOP